Finca Tomaren

Nádherné vily indonéského stylu v oblasti La Geria

Abyste našli hotel Finca Tomaren, musíte projít mezi lávovými poli a sopečným popelem oblasti La Geria uprostřed ostrova Lanzarote. V tomto nádherném útočišti – od probuzení až k ulehnutí – existují tři věci, které se nikdy nemění: absolutní soukromí, všudypřítomní budhové a zenová atmosféra zodpovědná za ticho, krásný nábytek přivezený z Jávy, marocké koberce, jóga a všudypřítomná tajemná krajina tohoto sopečného ostrova.

Koupání v bazénu v přírodní sopečné prohlubni

Magnetizmus tohoto uklidňujícího místa, který k vám pronikne pouze tehdy, jste-li zde ubytováni, vychází ze zákoutí, kde téměř nikoho nepotkáte, unikátního horizontu vinné révy a lávy a samozřejmě i z jedenácti intimních a tichých domů z indonéskými jmény. Schody ze sopečného kamene vás zavedou do jednoho z nejkouzelnějších míst, k vyhřívanému bazénu-jezírku umístěnému uvnitř sopečné prohlubně mezi altánky, palmami a ovocnými stromy. Je to, jako když se rukama dotknete nebes.

Parking
Restaurant
Room service
Trekking routes
WiFi
Pool
Localidad
San Bartolomé

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Vodu a klimatizaci v pokoji používejte zodpovědně. Pokud to není nutné, vyhněte se každodennímu praní ručníků a ložního prádla.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
- Zodpovědně se zdržujte v zařízeních a dodržujte pokyny ubytovatele.
- Respektujte ostatní osoby ubytované v zařízení.
Štítky
Etiquetas
3
262
262
10045