Cuatro Esquinas

Osobité ubytování na jihu Tenerife

Toto místo se zdmi z omšelých kamenů, přebohatou buganvilleou zakrývající vstupní oblouk, blankytně modrými dveřmi a okny a proutěnými židlemi, které vyzývají ke klábosení, vás přinejmenším uchvátí. Dvůr hotelu Cuatro Esquinas na jihu Tenerife, sídla s dvousetletou minulostí v historickém centru San Miguel de Abona, umí okouzlit tak, jak to dokáží jen místa s mnohaletou tradicí.

Krásný dvůr se zahrádkou v San Miguel de Abona

Přestože duší hotelu je dvůr se zahrádkou postavenou na staré vodní nádrži vedle pivnice, cestička po vzorových dlaždicích, která vede do sedmi pokojů ozdobených dřevěnými konzolami a starými thonetkami, je další prémií. Navíc stojí ve středu obce, na dlážděné ulici blízko hlavního kostela. Stačí jen dodat, že zde servírují vynikající domácí pokrmy, nabízejí ta nejlepší místní vína a dělají marmelády, které si můžete odvézt domů.

Parking
Restaurant
Room service
Localidad
San Miguel de Abona

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Vodu a klimatizaci v pokoji používejte zodpovědně. Pokud to není nutné, vyhněte se každodennímu praní ručníků a ložního prádla.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
- Zodpovědně se zdržujte v zařízeních a dodržujte pokyny ubytovatele.
- Respektujte ostatní osoby ubytované v zařízení.
Štítky
Etiquetas
1
262
262
10045