El Navío

Ubytování uprostřed banánových plantáží

Je uprostřed venkova, ale s orientací k moři. Abyste ho našli, musíte jet po malých silničkách vedoucích až do Alcalá, přímořské vesničky na jihu Tenerife, a odtud pak doprava po směru ukazatele. I přes jméno, které tento hotýlek nese (El Navío znamená loď), je obklopen banánovými plantážemi s čistým vzduchem, malými kouzelnými zátočinami k relaxování, kde ticho ruší pouze kozy a slepice z místní farmy.

Pokoje s vyhlídkou na ostrov La Gomera

Jedenáct prosluněných pokojů je rozčleněno do nízkých domků vedle sebe a místní balkón je svědkem západů slunce a impozantních výhledů na Gomeru. Lze se procházet po dvorech mezi květináči plnými květin, bohatě snídat na zahrádce nebo se procházet stezkou vedoucí na pláž. Čas zde plyne přirozeně a výborné banány pro klienty, nachystané vždy u vchodu, jsou velmi milým gestem, které se cení.

Parking
Restaurant
Room service
WiFi
Pool
Localidad
Guía De Isora

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Vodu a klimatizaci v pokoji používejte zodpovědně. Pokud to není nutné, vyhněte se každodennímu praní ručníků a ložního prádla.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
- Zodpovědně se zdržujte v zařízeních a dodržujte pokyny ubytovatele.
- Respektujte ostatní osoby ubytované v zařízení.
Štítky
Etiquetas
1
262
262
10045