Finca La Raya

Klidné ubytování v hotelu v Güímaru

Bez televize. A bez rádia. Jediné, co ve Fince La Raya uslyšíte, jsou ptáci a žáby, které se vyvalují v blízkém rybníčku vedle obrovského antilského hruškovce s avokády, který zde stojí na stráži. K objevení tohoto malého hotýlku s velkými smyslovými zážitky na jihovýchodě ostrova Tenerife je třeba zajet do čtvrti La Hoya v Güímaru. Tam ho najdete, jak se tyčí mezi exotickými ovocnými stromy jako pomarrosa nebo pitanga, podle nichž se jmenují jeho pokoje.

Suite Drago s terasou, terasovitými políčky a horami

Schody na straně fasády hořčicově žluté barvy vás povedou na zastřešenou terasu vedle jídelny, kde se servíruje snídaně − pečivo a domácí marmelády, z nichž vynikají dýňová a pomerančová, a večeře uvařené s láskou a péčí. Pobaví vás namalovaná okna, zbytky staré anglikánské kaple nebo puffy pro děti a zamilujete si suite Drago otočenou směrem k prastarému dračinci, který se kořeny chytá v úpatí rokle, a k terase s vyhlídkou na terasovitá pole a hory. Čistá krása a klid.

Parking
Room service
WiFi

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Vodu a klimatizaci v pokoji používejte zodpovědně. Pokud to není nutné, vyhněte se každodennímu praní ručníků a ložního prádla.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
- Zodpovědně se zdržujte v zařízeních a dodržujte pokyny ubytovatele.
- Respektujte ostatní osoby ubytované v zařízení.
Štítky
Etiquetas
1
262
262
10045