Hotel Bentor

Hotel v historickém centru Los Realejos

Necháte-li za zády kostel La Concepción z 18. století, po pravé ruce se objeví dvůr tradičního stylu z r. 1800. Vchod skrz silné zdi, na nichž visí obrazy s místní krajinou, vám napoví, co se skrývá uvnitř: půvabný vnitřní dvůr, pokoje, které po svědomitém zrestaurování neztratily svůj starobylý nádech, a spousta klidu, protože i když jste přímo v historickém středu Los Realejos na severu Tenerife, venkovský hotel Bentor je velmi klidný.

Terasa s bazénem a vyhlídka na rokli Godínez

Vše je hned při ruce. Přes vstupní halu se dostanete na dvůr se salonkem s moderním nábytkem, kameny a kapradím, kterým vstoupíte do hostince, kde se kromě příliš slunných dní podává jídlo (nejlepší je se poddat pokrmům s míchanými vejci a grilovaným sýrem). Po dřevěných schodech vystoupáte do světlé zasklené chodby, v níž se nacházejí starobylé, prostorné pokoje s podkrovními stropy. Moderní pokoje jsou v exteriéru, v oblasti s bazénem a pod terasou, orientované k rokli Godínez.

Restaurant
Room service
WiFi
Pool
Localidad
Los Realejos

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
  • Vodu a klimatizaci v pokoji používejte zodpovědně. Pokud to není nutné, vyhněte se každodennímu praní ručníků a ložního prádla.
  • Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
  • Zodpovědně se zdržujte v zařízeních a dodržujte pokyny ubytovatele.
  • Respektujte ostatní osoby ubytované v zařízení.
Štítky
Etiquetas
1
262
262
10045