Hotel Caserío de Los Partidos

Ubytování v přírodním parku Teno
Při představování usedlosti El Caserío de Los Partidos by mělo být zcela jistě řečeno, že kromě jedinečného charakteru v tak krásném venkovském prostředí, jako je park Teno, se zde nemusí brzy vstávat na snídani. V tomto venkovském hotelu na severovýchodě Tenerife se totiž snídaně podává, když si o ni klient řekne. Je to jen další luxus navíc k tomu, že můžete spát mezi kamennými zdmi ze 17. století, dýchat čerstvý vzduch a zmizet s batůžkem na rameni v přírodě.
Spánek uprostřed přírody v 1000 m nad mořem
Po 400 m se na nevyasfaltované cestě objeví usedlost uprostřed vegetace, téměř zarámovaná siluetou hory Teide. V hotelových pokojích s kamennými zdmi a v 1000 m nad mořem si můžete být jisti dobrým spánkem, zvláště po pozorování kouzelných jezer Lagos de Erjos nebo rozkvetlých mandloní v Santiago del Teide, kam se lze dostat přímo z hotelu. A k zakončení dne je tu k večeři maso upečené v peci na dříví a nugátový pudink.
Airport distance
61.4 km
Restaurant
Room service
Localidad
El Tanque

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Vodu a klimatizaci v pokoji používejte zodpovědně. Pokud to není nutné, vyhněte se každodennímu praní ručníků a ložního prádla.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
- Zodpovědně se zdržujte v zařízeních a dodržujte pokyny ubytovatele.
- Respektujte ostatní osoby ubytované v zařízení.
Štítky
Etiquetas
1
262
262
10045