Hotel Costa Salada

Kouzelné venkovské ubytování na pobřeží La Laguny

„Území pro relaxaci“ vhodné pouze pro ty, kteří potřebují vysoké dávky klidu a úchvatné vyhlídky na tříštící se mořskou vodu. Venkovský hotel Costa Salada na severovýchodě Tenerife je přesně tím domem u moře, který chtějí všichni mít. Napětí se zde vzdaluje díky procházkám mezi banánovými plantážemi a siestami u bazénu. Fasáda terakotové barvy ozdobená kamenným zastřešeným vstupem a zelenými balkóny vyhlíží na pobřeží Tejiny. V tomto klidném útočišti zapomenete na okolní svět.

Bazén se slanou vodou s altánkem a prosluněnou terasou

Nechat se unést je zde snadné. Poté, co projedete železnou branou a ztratíte z dohledu obrovskou banánovou plantáž, směřujte dolů přes recepci. Poté se objeví hotel s 12 pokoji, který je schopný zastavit stres díky bazénu se slanou vodou, muškátům a altánku vyhlížejícímu na Atlantický oceán. Tento svěží kout je blízko slunné, krásné terasy, vhodné jak ke svačině, tak k dobrému čtení. Nachází se ve větší vzdálenosti od zóny „chill out“, která je otevřená pouze v létě.

Restaurant
Room service
Pool
Localidad
San Cristóbal de La Laguna

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Vodu a klimatizaci v pokoji používejte zodpovědně. Pokud to není nutné, vyhněte se každodennímu praní ručníků a ložního prádla.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
- Zodpovědně se zdržujte v zařízeních a dodržujte pokyny ubytovatele.
- Respektujte ostatní osoby ubytované v zařízení.
Štítky
Etiquetas
1
262
262
10045