Hotel El Nogal Boutique & Spa

Panské sídlo z 18. století přebudované na venkovský hotel na jihu ostrova Tenerife

Je nádherný již na první pohled. Hotel El Nogal Boutique & Spa je panský a skrývá za svými zdmi dlouholetou historii. Nachází se mezi horami na jihu ostrova Tenerife. Toto rodinné sídlo z 18. století přebudované na venkovský hotel vás překvapí, hned jak přijedete. Návštěvníky přivítá velkolepé centrální patio obklopené zahradami a nádherné přírodní prostředí. Jsou to hory Vilafloru, což je nejvýše položená obec ve Španělsku, nabízející přemíru přírody.

Odpočinek a relaxace ve spa El Nogalu

Jeho interiér vás také nezklame. Hlavní roli v jeho impozantním salónu s kamennými sloupy hraje mramor. Dobrý vkus najdete i v jeho 42 pokojích. Jsou distingované, velmi hřejivé a nabízejí veškeré pohodlí. Snídaně se většinou servíruje ve velice rustikálním sále se zvláštní sbírkou starožitností uprostřed nebo, pokud to umožňuje počasí, na terase. Poté je čas na procházky po úžasných stezkách nebo na relaxaci v bublinkové vodě spa, což je plán, který stojí za úvahu.

Parking
Restaurant
Room service
WiFi
Pool
Spa

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
  • Vodu a klimatizaci v pokoji používejte zodpovědně. Pokud to není nutné, vyhněte se každodennímu praní ručníků a ložního prádla.
  • Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
  • Zodpovědně se zdržujte v zařízeních a dodržujte pokyny ubytovatele.
  • Respektujte ostatní osoby ubytované v zařízení.
Štítky
Etiquetas
1
262
262
10045