Hotel El Patio

Nádherné rodinné sídlo uprostřed banánových plantáží

Hotel El Patio se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova Tenerife a předčí jakoukoli představu o ubytování v originálním prostředí. Toto rodinné sídlo, s pěti staletími historie, leží uprostřed velkých banánových plantáží, plných cestiček, kde se můžete ztrácet a obnovit svou energii. Je dokonalou destinací k relaxaci a odreagování. A pouhých pět minut jízdy autem leží vesnička Garachico, rybářský přístav plný kouzelných zákoutí.

Hotel s krásným centrálním patiem a palmami v Garachico

Hlavní budova hotelu, kde jsou pokoje, bez velkého luxusu, ale s nádherným výhledem, obklopuje nádherné centrální patio, duše tohoto místa. Vysoké palmy a stoleté dračince poskytují stín a klid. Ale zde den můžete využít mnohem více: procházet se mezi banánovými plantážemi, ležet u bazénu . Nedaleko je i klidná zátoka, kde se můžete vykoupat. To, že se obvykle nepodávají večeře, není žádný problém, protože nedaleko najdete velmi dobré restaurace.

Parking
Restaurant
Trekking routes
WiFi
Pool
Localidad
Garachico

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Vodu a klimatizaci v pokoji používejte zodpovědně. Pokud to není nutné, vyhněte se každodennímu praní ručníků a ložního prádla.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
- Zodpovědně se zdržujte v zařízeních a dodržujte pokyny ubytovatele.
- Respektujte ostatní osoby ubytované v zařízení.
Štítky
Etiquetas
1
262
262
10045