Hotel Finca La Hacienda

Strávit několik dní v domě nacházejícím se v Tierra del Trigo

Po výstupu mezi banánovníky se objeví vesnický dům honosící se křídově bílou barvou, který následují menší domky. Díky sedlovým střechám, schodům z rustikálních kamenů a zahrad kolem to vypadá, že byl postaven na míru tomuto místu. První, co klient zažije při příjezdu do hotelu Finca La Hacienda, je vřelé uvítání a ta nejlepší doporučení k poznání místního kraje, protože tento venkovský hotel se nachází v Tierra del Trigo (Zemi obilí), krásné vesničce v oblasti Isla Baja na severovýchodě Tenerife.

Usedlost přestavená na venkovský hotel v Los Silos

Je odtud stejně blízko k moři jako do hor. Do této starobylé usedlosti v Los Silos lidé přicházejí proto, aby splynuli s přírodou, unikli starostem. Vždy na požádání lze grilovat, a naskytne-li se příležitost, můžete si dobře porozumět s koněm Canelem, několika ovcemi a pár kočkami. Spíše než pokoje zde jsou venkovské domky ve velmi rustikálním prostředí, které mocně volá po silném jídle, jako je zelňačka nebo kus pořádného masa, a po procházkách mezi stromy a vodopády.

Restaurant
WiFi
Localidad
Los Silos

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Vodu a klimatizaci v pokoji používejte zodpovědně. Pokud to není nutné, vyhněte se každodennímu praní ručníků a ložního prádla.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
- Zodpovědně se zdržujte v zařízeních a dodržujte pokyny ubytovatele.
- Respektujte ostatní osoby ubytované v zařízení.
Štítky
Etiquetas
1
262
262
10045