Hotel Finca San Juan

Venkovské domky ve středu San Juan de la Rambla

Na první pohled to může vypadat jako letní chata nebo dokonce jako dům nějakého příbuzného, kam jste přijeli na pár dní. Tento pocit získáte v hotelu Finca San Juan nacházejícím se v hezké obci San Juan de la Rambla na severu ostrova Tenerife. Jeho typické nízké domky se zastřešenou terasou s bílými sloupy a malými předzahrádkami se jmenují Tenerife, La Palma, La Gomera a El Hierro. Všechny jsou zahaleny do příjemného poklidu, jako v klidné rezidenční zóně.

Dát si ten nejlepší brunch v Los Silos

Milovníci jídla foodies, kteří nechtějí o nic přijít, si mohou gratulovat, protože v hotelu Finca San Juan je brunch úplnou institucí: míchaná vejce, čerstvě udělané lívance, sýry nebo bavorské párky… Ano, jídla silných chutí, jak to žádá německá tradice, a na talířích štědrých rozměrů, které se podávají i na terase vašeho pokoje. Po tomto blahořečeném objevu, a i když zde nejste ubytovaní, se můžete vykoupat ve vyhřívaném bazénu a ohřát se na terase s pohledem na Teide. Kdo by se nechtěl vrátit?

Gym
Parking
Restaurant
Room service
WiFi
Pool
Spa
Localidad
San Juan de La Rambla

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Vodu a klimatizaci v pokoji používejte zodpovědně. Pokud to není nutné, vyhněte se každodennímu praní ručníků a ložního prádla.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
- Zodpovědně se zdržujte v zařízeních a dodržujte pokyny ubytovatele.
- Respektujte ostatní osoby ubytované v zařízení.
Štítky
Etiquetas
1
262
262
10045