La Correa del Almendro

Klidný hotel ve vyšší části Arony

Větvičky levandule, které provoní pokoje, saláty s květy, zprávičky při snídani, které vás naladí do nového dne, ekologický sad… Díky těmto detailům je hotel La Correa del Almendro v Aroně na jihu Tenerife speciální. Tento venkovský hotel je tak podmanivý jako obrázek kvetoucích mandloní, kovového stolku se židlí vedle staré vrby, kde se výborně čte, nebo kouzelných zákoutí mezi pryšci a borovicemi na místním obrovském pozemku.

Pokoje s velkými balkony a kanárská kuchyně

Zdejší čistý vzduch zaručuje ve všech pokojích zdravý spánek. Pokoje vytvořené z obilné sýpky mají zvláštní nádech, jsou jako domečky pro panenky s prostornými balkony. Ty v dolní části jsou orientovány směrem do dvora a k bazénu, s kamennými zítkami a živými ploty. V hotelu La Correa del Almendro se vše inovuje: vkusný „vytuněný“ nábytek a zejména úžasné chutě pokrmů. Recepty kanárské kuchyně jsou zde s láskou přepracovány a o další speciální jídla, veganská nebo vegetariánská, si mohou hosté požádat ráno.

Parking
Restaurant
WiFi
Pool

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Vodu a klimatizaci v pokoji používejte zodpovědně. Pokud to není nutné, vyhněte se každodennímu praní ručníků a ložního prádla.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
- Zodpovědně se zdržujte v zařízeních a dodržujte pokyny ubytovatele.
- Respektujte ostatní osoby ubytované v zařízení.
Štítky
Etiquetas
1
262
262
10045