Venkovský hotel Fonda Central

Jediný hotel v městečku Adeje

Ti z vás, kdo hledají jednoduchý, klidný hotýlek rustikálního stylu se záměrem poznat městečko Adeje na jihu ostrova Tenerife, zde našli dokonalé místo: hotel Fonda Central. V tomto zrestaurovaném domě z 18. století žijí vedle sebe různobarevné stěny, kameny, babiččiny houpací židle, čela postelí z kovaného železa a staré šicí stroje. Výsledek je jiskrná směsice, která vytváří tradiční vesnické prostředí, kterého si dozajista všichni všimnou.

Tlumočnické služby a kavárna

Pokud se zde ubytujete, budete v samém srdci Adeje, v ulici Grande plné barů a téměř vedle kostela sv. Uršuly s klenbou v mudéjarském slohu. Fonda Central, kromě toho, že je obklopená historií, má k dispozici zahrádku, kavárnu a tlumočnické služby, které jsou v případě potřeby velmi užitečné. Perličkou je občasné obdarování klientů ze strany pána domu jídlem v zátoce Caleta de Adeje s křišťálovou vodou a chutnými rybami.

Restaurant
Localidad
Adeje

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Vodu a klimatizaci v pokoji používejte zodpovědně. Pokud to není nutné, vyhněte se každodennímu praní ručníků a ložního prádla.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
- Zodpovědně se zdržujte v zařízeních a dodržujte pokyny ubytovatele.
- Respektujte ostatní osoby ubytované v zařízení.
Štítky
Etiquetas
1
262
262
10045