Venkovský hotel Senderos de Abona

Rustikální dům v historickém středu městečka Granadilla de Abona

Rytmus v hotýlku Senderos de Abona křiklavě žluté barvy s muškáty v oknech, který se pevně tyčí v historickém středu městečka Granadilla na jihu Tenerife, udávají zvony kostela stojícího přímo za ním. Je tradiční a panský zároveň, se skrytými zákoutími na terase a ve dvoře, kde je nejlepší zavřít oči a vyhřívat se na sluníčku. Toto místo není určeno ke spěchu, ale k relaxaci, dobrému jídlu a procházkám.

Různorodé pokoje a restaurace El Terrero

Přestože lákadla se nacházejí venku mezi pomerančovníky, citroníky, avokády, kašnou a bazénem, pokoje v hotelu Senderos de Abona jsou skutečné perly. Jsou jedinečné díky starožitnému, zrestaurovanému nábytku. Ve skutečnosti je každá ze 17 místností jiná. A abyste se po trekkingu v oblasti královsky najedli, není nic lepšího, než to udělat mezi kameny, dřevěnými trámy a květinami. V místní restauraci El Terrero se podávají čerstvé džusy, kanárské lidové pokrmy s místním vínem a grandiózní dorty.

Restaurant
Room service
WiFi
Pool
Localidad
Granadilla de Abona

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Vodu a klimatizaci v pokoji používejte zodpovědně. Pokud to není nutné, vyhněte se každodennímu praní ručníků a ložního prádla.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
- Zodpovědně se zdržujte v zařízeních a dodržujte pokyny ubytovatele.
- Respektujte ostatní osoby ubytované v zařízení.
Štítky
Etiquetas
1
262
262
10045