Kráska a zvíře. Gran Canaria.

Gran Canaria

Proběhlé akce

28 April 2024

Islas

Gran Canaria

Descripción del evento

Tento muzikál, který je v současné době na turné po celém Španělsku, není jen zábavou a nabízí příležitost zamyslet se nad svým vlastním sociálním vnímáním a pěstovat skutečnou empatii. Užijte si zábavu, protože vás hudba a příběh vedou na cestě porozumění a přijetí.
Tato show, oceněná prestižními cenami Broadway World Spain Awards jako nejlepší dětský muzikál roku 2023, slibuje kouzlo a zázrak pro celou rodinu.
Inscenace na motivy klasické francouzské pohádky od Beaumonta dodává původnímu poselství výrazný obrat tím, že představuje talentovanou nevidomou herečku/zpěvačku v hlavní roli Krásky. Práce za doprovodu renomovaných španělských a mezinárodních herců a hereček zpochybňuje vnímání krásy a podporuje základní hodnoty, jako je empatie a přijímání odlišností.
Staňte se svědky kouzla živého divadla, když talentovaní umělci oživí příběh svými hlasy, dynamickou choreografií a výpravou, která exploduje barvami a úžasem. Děti i dospělí budou ohromeni.
Za inscenací stojí uznávaná divadelní společnost Factory Teatral Candileja v režii a dramaturgii Jesúse Sanze Sebastiána. Originální soundtrack, který vytvořil talentovaný Pablo Lluch, doplňuje oslnivá kostýmní výprava Juana Ortegy.
Od francouzské vesnice z 19. století po kouzelný zámek, tato pulzující podívaná přenese diváky do světa barev a kouzel.

Kategorie

Categoría del evento

Kino A Divadlo

Věk

Cena

Zkontrolujte prosím webové stránky akce/prodeje vstupenek

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Contenido
Logos React