La Comedia de los Errores

Gran Canaria

Proběhlé akce

1 to 2 December

Islas

Gran Canaria

Descripción del evento

"co je pravda? Jak víme, co je pravda? Kde najdeme správné odpovědi?

Vážení posluchači, není chyba odpovědí na všechny tyto otázky? Co by bylo pravdivé a správné, kdyby nedošlo k omylu? Existovaly by jako takové? Pravda a správnost vděčí za svou existenci lži a omylu, protože by nemělo smysl je takto uvádět, kdyby neexistovala možnost jejich opaku. Autentické a správné jsou vždy tak ploché, tak nudné, nemyslíte?

Komedie omylů začíná rozsudkem smrti a vše se omylem zvrtne v párty. Omylem vyměníme partnery v domnění, že máme pravdu, a omylem skončíme ve vězení v domnění, že jsme čestní. Učíme se ze svých chyb, ale je chybou si myslet, že pokud se budeme snažit nikdy nedělat chyby, žádné se neudělají.

Řecko, kolébka naší kultury, matka Aristotela, Perikla a dionýské slavnosti, babička Řeka Zorby, Varoufakis a rave z Barcelonety. Čtyři dvojčata, tedy dva páry dvojčat spřízněné se dvěma děvčaty-dvojčaty, která se omylem spárují s dvojčaty, která nejsou jejich partnery, zatímco jejich skutečná dvojčata se převlékají za špatná dvojčata, aby svedli svá dvojčata, podvodníky sebe sama. Nebo to není ono? Ne, mýlil jsem se. Udělal jsem chybu. Ve skutečnosti tito dva lidé nejsou dvojčata sobě navzájem, ale jinému páru, který jsou také dvojčaty. Druhý pár dluží peníze klenotníkovi, který je přítelem exorcisty, který žije poblíž opatství. Matka abatyše opatství je provdána za cestujícího obchodníka, ale věří, že je mrtvý. Je tedy spíše matkou než abatyší? Nebo se zase pletu? Každý chce mít párty u moře v Efezu. Má Efez přístav? Má knihovnu a krásné divadlo, ale moře?

Doufám, že nás na této cestě doprovází Aischylus, Shakespeare a Mikis Theodorakis a že si vy, milé publikum, večírek užijete."

Kategorie

Categoría del evento

Kino A Divadlo

Věk

Cena

Zkontrolujte prosím webové stránky akce/prodeje vstupenek

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Contenido
Logos React