Tributo a Elvis Presley

La Palma

Proběhlé akce

29 July 2023

Islas

La Palma

Descripción del evento

"Městská rada Santa Cruz de La Palma prostřednictvím Department of Fiestas v režii Raica Arrochy oslaví 29. července na Plaza de San Francisco v hlavním městě La Palma jedno z nejlepších hudebních představení léta.
Generace kluků a holek z La Palmy si budou moci zatančit v rytmu Elvise Presleyho s poctou nesporně nejznámější postavě v historii rock and rollu. Poprvé na ostrově Aaron White a The Pelvis Band předvedou některé z jeho největších rockových, bluesových a baladických písní v nejčistším stylu rockabilly.
Starosta Raico Arrocha zve celou populaci La Palmy, aby si užila tuto událost, která „nezná věk“ a která jistě „zmobilizuje stovky fanoušků těchto umělců, kteří jsou součástí tolika osobních zkušeností“.
Show pro bezpodmínečné fanoušky, která se jen tak nezastaví se sbory a hip třesem. Dále bude pocta španělsko-argentinské kapele Tequila s ¡Salta!, jejíž úspěchy se staly základní součástí hudební kultury od doby, kdy vznikla a která způsobila revoluci na mládežnické rockové scéně ve Španělsku v letech 1976 až 1983.
Noc, ve které nebude čas na odpočinek s prostředím nabízeným na Plaza de San Francisco s DJ Equis a Los Pinchadiscos del Pantano na pódiu s melodiemi z 80. a 90. let.
"

Kategorie

Categoría del evento

Představení

Věk

Cena

Zkontrolujte prosím webové stránky akce/prodeje vstupenek

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Contenido
Logos React