Ara Malikian

Tenerife

Proběhlé akce

16 September 2023

Islas

Tenerife

Descripción del evento

"""Koncert v pavilonu Santiago Martín 16. září. SVĚTOVÉ TURNÉ ARA MALIKIAN
ARA MALIKIAN VYSTOUPÍ V PAVILONU SANTIAGO MARTÍN, TENERIFE, A PŘEDSTAVÍ SVÉ ZÁVĚREČNÉ TURNÉ.
Když jsem po měsících pádů, neúspěšných pokusů, klepání a bouchání viděla svého syna poprvé chodit, pochopila jsem, že jednoho dne jsme byli tou silou, na kterou čas zapomíná.
Děti jsou ty nejautentičtější bytosti, jaké můžete najít. Jsou divoké, ve své podstatě jsou něžností a jsou plné urážlivé pravdy. Nebojí se chyby, jsou svobodní a expresivní a vše, co dělají, je plné umění.
Když se podíváte na dítě, pochopíte téměř všechno, čím jste byli, a že už je to nějaký čas, co jste si dovolili být právě takové.
Toto turné je výsledkem sledování mého syna vyrůstat, vyrůstat po jeho boku, jsou to všechny ty zvuky a melodie, které se snaží utvářet to, co jsem cítil a inspiroval jsem se jím a životem skrze něj. Je to setkání s dítětem, kterým jsem nemohl být a o kterém bych snil. Je to pocta těm bytostem, které jsou svobodné jako svobodný pták.
Tato prohlídka je plná dinosaurů, robotických chobotnic, strojů času, létajících klavírů a dvojjazyčných mimů. Tento záznam je tím, na co jsem zapomněl a který je tak mocný: Kouzlo, že každý den a každá cesta je fascinující, ať přinášejí cokoli.""
"

Kategorie

Categoría del evento

Hudba

Věk

Cena

Zkontrolujte prosím webové stránky akce/prodeje vstupenek

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Contenido
Logos React