Los Mesoneros. Tour Europa'23

Tenerife

Proběhlé akce

10 September 2023

Islas

Tenerife

Descripción del evento

Los Mesoneros je popová kapela, která vznikla ve Venezuele, ale v současné době sídlí v Mexiku. V mladém věku as několika písněmi na ulici se jim podařilo dostat se do vysoké rotace na hlavních rozhlasových stanicích ve své zemi a tvořit součást pulzující poprockové scény ve Venezuele. Později se svým debutovým albem „Indelible“ dosáhli čtyř nominací na Latin Grammy, čímž překonali rekord venezuelské kapely s největším počtem nominací v jedné edici.
Ve svém druhém albu ""Caiga La Noche"" se upevnili jako mezinárodní kapela, usadili se v Mexiku a dosáhli ""vyprodaného"" turné po Latinské Americe, Evropě a Spojených státech.
Po několika letech turné znovu vstoupili do studia a vydali „Pangea“, album, které navždy změnilo život Los Mesoneros díky jejich hitovým singlům „Te Lo Advertí“, „Pangea“ a „Últimas Palabras“ a pro jednou opět dosáhl dvou nominací na Latin Grammy.
Nedávno vydali dvě živá alba „Live Desde Pangea“ a „10 Años de Indeleble“, s další nominací na Latin Grammy s tím prvním, celkem sedm nominací za celou svou kariéru a překonali rekord v nejvyšší návštěvnosti streamování. koncert kapely z Venezuely s ""10 years of Indeleble"".
V roce 2022 a dosud v roce 2023 Los Mesoneros sdíleli několik ukázek toho, jaké bude jejich nové album, které vyjde v roce 2023, prostřednictvím písní „DOS“, „No Terminamos De Terminar“ ft. Big Soto, „Despidete Bien“, „Más Tuyo“ a jeho nejnovější singl „El Puesto Es Mío“.
Důležité:
Tato akce je pouze pro osoby starší 18 let.
Nezletilí do 16 let se mohou zúčastnit v doprovodu dospělé osoby.

Kategorie

Categoría del evento

Hudba

Věk

Cena

Zkontrolujte prosím webové stránky akce/prodeje vstupenek

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Contenido
Logos React