The Amazing Rockers Homenaje a Los Sombras

Tenerife

Proběhlé akce

04 July 2023

Islas

Tenerife

Descripción del evento

THE AMAZING ROCKERS tvoří tenerifští hudebníci Pepe Rancel, Fernando Foronda, Paco Urbano, Manolo Santana, Juan Cobo, Tony Mederos a Víctor Cáceres, kteří koncertem vzdají hold slavné tenerifeské skupině Los Sombras, která v letech 1965 až 1970 , hrál zásadní roli na Kanárských ostrovech jako věrný odraz a důsledek mladistvé proměny podporované a inspirované nezastavitelnou silou hudby znovu vytvořené rockovými, soulovými a rhythm and bluesovými kapelami Velké Británie, Irska a Spojených států během 60. léta 20. století.

Oceněná kapela – Los Sombras – byla tehdejší mládeží z Kanárských ostrovů velmi dobře přijata a díky svěžesti a inovativnosti svého jedinečného stylu si stále uchovává šťastnou vzpomínku na svá vystoupení v Club A Go Go v La Laguna, Real Casino de Tenerife, Real Club Náutico, Sloopy's v Santa Cruz, Estadio Insular na Gran Canaria, Atlantic Festival v Puerto de La Cruz a další města na ostrovech, vzpomínky, které jsou stále živé v myslích generací své doby .

THE AMAZING ROCKERS tímto koncertem/poctou obnoví dobrou hudební práci Los Sombras, reinterpretují písně skladatelů, skupin a zpěváků z 50. a 60. let, jako jsou Fats Domino, Mick Jagger a Keith Richards, Eddie Cochran, Sam Cooke, The Animals. , Wilson Pickett, Little Richard, Brenton Wood, The Beatles, Buddy Holly, Elvis, Ben E. King, Chuck Berry a Delbert McClinton.

Návštěvníci této pocty si koncert užijí skoro stejně, jako kdyby se sami Sombras vrátili ze zaslouženého odpočinku v Rock Paradise kvůli tomuto „happeningu“.

Kategorie

Categoría del evento

Hudba

Věk

Cena

Zkontrolujte prosím webové stránky akce/prodeje vstupenek

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Contenido
Logos React