Rozhledna Izcagua

Zažijte pocit létání nad roklí

Návštěva této rozhledny je nezapomenutelným zážitkem. Díky jejím obrovským oknům mohou návštěvníci pozorovat výjimečné panoramatické výhledy, díky kterým má člověk pocit, že letí nad roklí Izcagua. Tato jedinečná rozhledna se nachází v Puntagordě na severovýchodě La Palma, poblíž známého Farmářského trhu a rekreační oblasti El Fayal. Tato místa se vřele doporučují navštívit, pokud máte cestu do této oblasti ostrova. Ideální místo k pozorování mandloní a vinic a užívání si nádherné venkovské krajiny, která charakterizuje geografii La Palma.

Spatřete nádhernou venkovskou krajinu shora

Výhledem z této rozhledny se může ocenit vysoká krajinná hodnota rokle Izcagua, jedné z nejpříkřejších na Kanárských Ostrovech. Je povinou zastávkou pro ty, kdo navštíví La Palmu a chtějí poznat její jedinečná zákoutí. Tato velkolepá turistická atrakce, z níž se dá pozorovat nekonečný mořský útes, se nachází v pohodlně dostupné oblasti, jež má snadný přístup jak pro pěší turisty, tak i parkoviště. Působivá panoramatická rozhledna umístěná na okraji propasti, která umožňuje si maximálně vychutnat shora závratnou krajinu La Palma.

Chráněné území
Ne
Parking
Localidad
Puntagorda

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte v okolí jakýkoli odpad, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček, které představují vážnou hrozbu pro volně žijící zvířata.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Respektujte různé prvky veřejného mobiliáře (informační panely, zábradlí, sedadla, dalekohledy a teleskopy atd.) a pečujte o ně.
- Respektujte značení na stezkách. Opuštění cest a prostor, které jsou k tomu určeny, poškozuje životní prostředí a může být nebezpečné pro vás i pro osoby, které vás doprovázejí.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...).
5
9
10
262
10045