Windsurfing v Salinas de Pozo

Velkolepá surfařská atmosféra na Gran Canaria

V Santa Lucia na jihovýchodě Gran Canaria se nachází spot Salinas de Pozo. Mnoho středně zkušených a zkušených sportovců volí tento windsurfingový spot díky vynikajícím podmínkám, které nabízí díky modalitě vln. Jedná se o velmi větrnou a na koupání nebezpečnou oblast, proto tady převažují téměř výlučně surfaři. Podél zátoky Salinas de Pozo vlny dosahují řady vrcholů a vytvářejí zeď, větry jsou zde S-SV side on shore.

Windsurfingový spot navštěvovaný po celý rok

V Salinas de Pozo je třeba pamatovat na to, že vstup do vody je komplikovaný, zejména za přílivu, protože vlna se láme s velkou silou. Na břehu jsou oblázky a dno tvoří vulkanická hornina. Ačkoliv tento spot navštěvují milovníci windsurfingu po celý rok, nejpříhodnější podmínky vládnou v Salinas de Pozo od dubna do září.

Localidad
Pozo Izquierdo

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte v okolí jakýkoli odpad, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček, které představují vážnou hrozbu pro volně žijící zvířata.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
2
259
13
262
10045