Windsurfing v Jameos del Agua

Windsurfingový spot pro zkušené surfaře na Lanzarote

Spot Jameos del Agua leží na severu Lanzarote, přímo pod turistickým centrem nesoucím stejné jméno a pod jeskyní Cueva de los Verdes. Jedná se o nádhernou chráněnou krajinu, kde se nachází i windsurfingový spot určený pouze pro zkušené surfaře. V Jameos del Agua, kde převažují SV pasáty, je jedna z nejlepších levých vln na ostrově: rychlá a dlouhá, s dutými úseky a vysoká až tři metry.

Pravidelný vítr po celý rok spolu v blízkosti Jameos del Agua

Vstup do vody je trochu komplikovaný, zejména při přílivu, neboť dno je z vulkanické skály. I když se jedná o spot s velmi pravidelným větrem po celý rok, nejlepší podmínky pro windsurfing jsou od dubna do září. Dostanete se sem od parkoviště v turistickém centru Jameos del Agua, ale také také terénním vozem, pokud je otevřen přímý přístup pro auta.

Localidad
Haria

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
  • Nikdy nenechávejte v okolí jakýkoli odpad, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček, které představují vážnou hrozbu pro volně žijící zvířata.
  • Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
  • Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
  • Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
  • Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
3
259
13
262
10045