Windsurfing v Las Cucharas

Windsurfing pro všechny úrovně na pobřeží Costa Teguise

Las Cucharas je spot ležící na pobřeží Costa Teguise, na východě Lanzarote. Je ideálním místem pro všechny úrovně, protože vlastní zátoka kombinuje klidná místa pro začátečníky s vlnolamy, které si užijí zkušenější windsurfaři. Vstup a výstup z vody je velmi snadný, a to i navzdory tomu, že dno je z vulkanické horniny. Navíc se nachází v jednom z největších turistických center na ostrově, tudíž je zde dostatek ubytovacích prostor, restaurací a dalších služeb.

Spot světového freestylového okruhu PWA

Vlna v Las Cucharas, jež se láme zleva, se tvoří na útesech nedaleko zátoky, má krátkou dráhu a dutou zeď. Windsurfing můžete provozovat po celý rok, ale pravidelnější větry bývají mezi květnem a srpnem. Nejlepší větry v Las Cucharas jsou SV side shore. Navíc tento spot hostí jednu z freestylových disciplín okruhu PWA (Asociace profesionálních windsurfařů) na světové úrovni.

Parking
Restaurant
Localidad
Costa Teguise

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte v okolí jakýkoli odpad, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček, které představují vážnou hrozbu pro volně žijící zvířata.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
3
259
13
262
10045