Cestování na Kanárské ostrovy v prosinci

Prosinec se na Kanárských ostrovech vyznačuje teplem během vánočních svátků, oslavami na čerstvém vzduchu a koncerty pod hvězdami a také samozřejmě koupáním v moři. Možná se nejedná o nejtypičtější Vánoce, ale proč nezačít s novou tradicí?

Contenido

 

To, že jedeš na prázdniny v zimě, neznamená, že se musíš vzdát slunce! Během své cesty na Kanárské ostrovy vyměň sněhuláky za betlémské sochy z písku na pláži Las Canteras na Gran Canaria a až je postavíš, využij příležitosti vykoupat se na jedné z nejlepších veřejných pláží v Evropě. A jestli se ocitneš v Santa Cruz na Tenerife, nepromeškej vánoční koncert pod širým nebem, magický večer, který se stal nedílnou součástí těchto oslav.

Imagen
Contenido

Věděl/a jsi, že na Kanárských ostrovech je spotřební daň pouze 7%? Je daleko nižší než ve zbytku Evropy, a proto ti doporučujeme, abys využil svých vánočních prázdnin a nakoupil/a za lepší ceny v nákupních centrech ostrovů.

Také můžeš navštívit některý z menších trhů pod širým nebem - velmi častých díky dobrému podnebí - a odvézt si na památku něco výjimečného: umělecké předměty, kanárské speciality, bižuterii…

Imagen
Contenido

Od 7. do 17. prosince si budeš moci užít Geminidy, jeden z nejzářivějších meteorických rojů celého roku.

Nepotřebuješ žádný teleskop, abys je spatřil, protože jsou viditelné pouhým okem, a my ti doporučujeme je pozorovat během noci, kdy nezáří měsíc v jedné z našich tří starlight rezervací, chráněných od světelného smogu: La Palma, Fuerteventura a la Cumbre de Tenerife.

Imagen
Contenido
  • Plavky
  • Elegantní oblečení