Cestování na Kanárské ostrovy vlistopadu

Pokud cestuješ na Kanárské ostrovy v listopadu, ani si nevšimneš, že zima číhá za rohem. Můžeš si dál užívat moře, písku a nebe bez mráčku - ideálního pro milovníky astronomie- jako v kterýkoli jiný okamžik v roce.

Contenido

Začíná sezóna vln a s ní nejlepší čas si zasurfovat v našich průzračných vodách. Odvaž se a přijmi výzvy, které má pro tebe připravené rozvlněné moře, nebo si vyzkoušej první lekce s instruktorem během svých listopadových prázdnin. Ani nepotřebuješ mít vlastní surf! Na ostrovech je mnoho služeb pro milovníky tohoto sportu zahrnující i pronájem vybavení. Jestli máme na ostrovech něčeho nadbytek, pak je to surfařské prostředí!

Contenido

Procházka po pláži…během tvých prázdnin v listopadu? Jasně! A ne pouze procházka: v tomto měsíci se také můžeš vykoupat a užít si slunce díky nejlepšímu podnebí na světě. Využij své návštěvy a objev dokonalou pláž. Bude to malá zátoka s černým pískem? Bude mít zlatavý písek a neuvěřitelnou barvu vody? Tak jako tak, čeká na tebe na Kanárských ostrovech, takže až si zabalíš kufry, nezapomeň na plavky a opalovací krém!

Imagen
Playa de Anfi del Mar
Playa de Anfi del Mar
Contenido

Každý listopad se na pláži El Burro ve Fuerteventura pořádá událost, která vybarví nebe radostí díky stovkám draků. Proč si nepřivezeš ten svůj a nepřidáš se k barevným návrhům účastníků?

Také ti doporučujeme objevit krásy Parque Natural de Corralejo, chráněného území, kde se nacházejí největší písečné duny Kanárských ostrovů: na severu, bílé písky omývané oceánem, na jihu, vulkanické odstíny písku.

Imagen
Imagen - Noviembre en las IC - Cometas
Imagen - Noviembre en las IC - Cometas
Contenido
  • Neopren
  • Surfařské prkno