Cestovat na Kanárské ostrovy v Březnu

Tento měsíc nám připomíná příchod jara, vytouženého roční období… kdekoli na světě. V březnu se Kanárské ostrovy neliší tolik od zbytku roku, protože zde jsou výkyvy teplot vždy minimální, takže si budeš moci užívat úžasné dny na pláži dokonce i během měsíců, které jsou tradičně chladnější.

Contenido

Jestli nejsi ten typ, co se může válet celý den na slunci, obuj se pohory a připrav se na objevování neuvěřitelné rozmanitosti stezek na Kanárských ostrovech. Nadmořská výška se mění každých pár kilometrů a sní i krajina, flóra a fauna.

Trasy všech možných obtížností vytyčené profesionály jsou skvělou příležitostí k poznání chráněných území ostrovů během tvých březnových prázdnin.

Imagen
Garajonay. La Gomera
Garajonay. La Gomera
Contenido

Když sjíždíš tobogány plnou rychlostí, obdivuješ největší sbírku papoušků na světě nebo se procházíš vzdálenou vesnicí na západě, čas plyne velice rychle… Věděl/a jsi, že na Kanárských ostrovech máme zábavní parky všeho druhu? Zoologické zahrady a akvária, tematické parky jako Sioux City nebo Angry Birds Activity Park a vodní parky typu Siam Park, největší a nejpozoruhodnější v Evropě.

Imagen
Aqualand
Aqualand
Contenido

Když se blíží noc, den si stále schovává svoje nejkrásnější překvapení: neuvěřitelný západ slunce, který si užiješ při procházce po pláži nebo v horách v dobré společnosti.

Z pláže Famara na Lazarote budeš moci zahlédnout jeden z nejkrásnějších západů, obzvlášť pokud bude zrovna odliv. A jestli se zrovna nacházíš na La Restinga (El Hierro), západ slunce v moři Mar de las Calmas si tě také získá.

Imagen
Playa de las Canteras
Playa de las Canteras
Contenido
  • Pohory
  • baterka