Kanárské ostrovy v Dubnu

Duben, malé prázdniny před prázdninami. Jestli nemáš dostatek volných dní, ať alespoň každý z nich stojí za to. Pro začátek trocha pláže, zde si každý přijde na své. Poté procházka mezi sopkami nebo malebnou vesnicí. Potřebuješ více nápadů? Tady máš nějaké tipy na duben.

Contenido

Jestli sníš o tom, zahlédnout tato zvířata na svobodě, využij své cesty na Kanárské ostrovy, aby ses s nimi setkal osobně. Tyto ostrovy jsou místem, kudy proplouvá 23 různých druhů kytovců, jako vorvani, plejtváci a až 6 druhů delfínů.

Doporučujeme ti výlet na známé lodi „Barco Azul”, která ručí za bezpečí těchto zvířat. A nezapomeň, že v rámci jejich ochrany není dovoleno je ani krmit, ani se s nimi koupat.

Imagen
Contenido

Navštívíš Kanárské ostrovy s dětmi? Přírodní bazény souostroví jsou ideální k poklidnému koupání, zatímco si užíváš výhled do kraje. Jedinečná zkušenost, kterou si musíš na své cestě zažít. Objev průzračné vody v Caletón Blanco na Lanzarote, působivý Puertito de Lobos, 20 min lodí z Fuerteventura, nebo Charco del Conde na La Gomera, ideální k prožití dne s rodinou. Každý z ostrovů nabízí zajímavé možnosti!

Imagen
Contenido

Již více než 20 let se každý duben milovníci paraglidingu shromažďují na Concentración internacional de parapente Isla de El Hierro. Piloti ze všech zemí přijíždí využít pasátů a ideálního povrchu ostrovů, dokonce světová špička akrobatického paraglidingu. Takže pokud chceš během svých prázdnin na Kanárských ostrovech shlédnout neuvěřitelné otočky, stačí vzhlédnout vzhůru a pozorovat nebe ve Valle de El Golfo.

Imagen
Contenido
  • Foťák
  • dalekohled