Zábava na moři

Contenido


Dovolená nekončí na pevnině, a pokud pro vás dobrodružství voní po soli, objevíte zde tisíc a jednu možnost, jak se radovat z moře. Můžete zdravit místní obyvatele z vody, projet se na lodi nebo vodním skútru či nechat se pohánět větrem. Nezáleží na tom, jak vám to půjde, pokud to budete dělat bezpečně a na Kanárských ostrovech najdete tým připravených profesionálů, který vás vždy povede.
 

Pojďte se bavit!

Contenido

Jaký by to byl den u moře bez pořádného vykoupání? Moře na Kanárských ostrovech vás vyzývá k osvěžující koupeli po opalování, protože po celý rok má teplotu kolem 20 ºC.
 


 

 

Contenido

Nandejte si brýle, šnorchl a ploutve. Nastala chvíle prohlédnout si zblízka hravé živočichy Atlantiku. Šnorchlování je uklidňující a zábavný způsob, jak strávit den na pláži. A nemusíte k tomu nosit nic zvláštního – na mnoha místech na pobřeží si můžete zapůjčit kvalitní materiál.
 

Contenido

Kdo nikdy nesnil o křišťálové vodě, větru a surfovém prkně?
 

Pokud vás láká životní styl surfařů, přijeli jste na správné místo! Díky mírnému podnebí můžete celý rok chodit na kurz nebo si pronajmout materiál a zasvětit se do sportů, jako je surfing, bodyboarding nebo surfování vestoje s pádlem. Navíc jsou ostrovy díky pasátům dokonalým místem pro kitesurfing a windsurfing.
 

Contenido

Kanárské ostrovy jsou sopečného původu a své rozmarné reliéfy vytvořené magmatem jsou ještě úžasnější při pohledu z moře. Při výletu na kajaku se dostanete do jeskyní a zátočin, které vypadaly nedostupné, a můžete tak užívat slunce a moře novým způsobem.
 

Jestliže je pro vás tím pravým cítit vítr ve tváři a mít pocit nepopsatelné svobody, můžete si pronajmout vodní skútr a brázdit vlny plnou rychlostí.
 

Contenido

Na Kanárských ostrovech můžete najít až 26 různých druhů kytovců. Zda uvidíte zvířata jako delfíny, vorvaně nebo plejtváky, závisí na mnoha faktorech. Nicméně na Kanárských ostrovech máte dosti vysokou možnost, že je zahlédnete, protože zde žije několik stálých kolonií. Přejete-li si vyjet do tohoto privilegovaného prostoru, zvolte si loď se značkou „Modrá loď“, která tato zvířata respektuje. Nezapomeňte, že na těchto výletech je nelze krmit, ani se s nimi koupat.
 

Contenido

Po večeři doprovázené šploucháním vln zábava pokračuje – po dnech plných dobrodružství na pláži následují magické noci plné intenzivního života. Na Kanárských ostrovech si vždy můžete dát drink u moře nebo tančit na venkovním parketu, protože díky příjemnému podnebí si to můžete skutečně dopřát každý den v roce. Noc začíná… jak skončí?