NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

Muzeum zrna La Cilla

Muzeum zrna La Cilla na ostrově Fuerteventura
Muzeum zrna La Cilla na ostrově Fuerteventura
Muzeum zrna La Cilla na ostrově Fuerteventura

Poznejte zemědělskou historii ostrova Fuerteventura

Muzeum zrna se nachází v Casa de La Cilla ve městě La Oliva na severu ostrova Fuerteventura. Tato starobylá, historicky ceněná kamenná stavba byla obnovena, aby zde mohlo vzniknout toto muzeum. Návštěvníci mohou poznat zemědělskou historii ostrova a být překvapeni velkým významem obilnin v životě obyvatel ostrova Fuerteventura. Zajímavá prohlídka představí také výstavu fotografií, které nám lépe přiblíží tehdejší život obyvatel a jak faktory jako přelidnění přispěly ke vzniku současné strohé krajiny ostrova.

Připravte na pěstování obilí

Muzeum zrna je ideálním místem, kde můžete dozvědět, jak se v minulosti pěstovalo obilí. Sbírky předmětů, nástrojů, fotografií a informací týkajících se zemědělských činností zachycuje část historie ostrova Fuerteventura, která byla po mnoho staletí známa jako „sýpka Kanárských ostrovů“, protože se na jejích polích pěstovalo obilí potřebné ke krmení na celém souostroví. Návštěvníci se mohou zúčastnit programu o pěstování obilí, prohlídky zemědělského nářadí a přednášek o práci na poli. Muzeum také nabízí rekreační a vzdělávací aktivity.

Isla Fuerteventura

For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

PŘEJDĚTE NA WEB
sí

sí

ZJISTĚTE