Festival SOLTURA, de Cultura y Sostenibilidad

Gran Canaria

Proběhlé akce

10 to 11 Kvě

Islas

Gran Canaria

Descripción del evento

Festival kultury a udržitelnosti SOLTURA se po úspěchu ve Firgas, Valsequillo a Arucas uskuteční v květnu v Agaete již čtvrtý ročník.

Součástí programu jsou koncerty, výtvarné dílny, divadlo, fotografování, participační a gastronomické aktivity. Tyto akce se budou konat na sedmi různých místech: Plaza de la Constitución, Huerto de las Flores, parkoviště vedle Huerto de las Flores, začátek ulice Guayarmina, Casa de la Cultura, park Los Chorros a ulice La Concepción.

Hudební program zahrnuje 12 koncertů různých formátů, na kterých vystoupí skupiny a sólisté z Kanárských ostrovů a národní i mezinárodní scény jako Amparanoia, Ojalá Muchá, Las Karambas, Ant Cosmos, Caracoles, Laura Martel, Ana Label, Salomé Moreno, Claudia Álamo a Beselch Rodríguez, Chromatic Dúo, Arístides Moreno a skupina Entre Islas.

Novinkou festivalu SOLTURA bude gastronomická ukázka pod vedením šéfkuchaře Borja Marrero s místními produkty z Gran Canaria. Tato událost, která zahajuje festival v pátek 10. května v Huerto de las Flores, zdůrazňuje udržitelnost a kulturu jako základní pilíře této oslavy.

Kategorie

Categoría del evento

Festival

Věk

Cena

Tato akce je zdarma

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Contenido
Logos React