Kike Pérez - ¿ES LA MIL?

Gran Canaria

Proběhlé akce

16 December 2023

Islas

Gran Canaria

Descripción del evento

"Kike Pérez se vrací as otázkou 'Es la Mil?' nebo ""Je to tisíc a něco?"" Nevíme, zda bezpodmínečně vděčné publikum má nebo nemá odpověď. Komik, herec a televizní moderátor ve své nejnovější roli nemá příliš jasno a rozhodne se proměnit matematickou chybu ve ctnost a přitom ve smích.


Toto číslo je o číslech. A začíná kulatým číslem mezi otázkami „JE TO TEN TISÍC?“. Připojte se ke komikovi z Kanárských ostrovů Kike Pérezové v Auditoriu Alfreda Krause ve veselém představení, které se zabývá otázkou: Co to znamená být Kanárským ostrovanem?

A v roce 2023 dosáhl tohoto fenomenálního počtu výstav. Na základě výpočtů provedených od roku 2006, tedy roku, kdy zahájil svou profesionální kariéru, letos Kike Pérez odehraje svou 1000. show, což bylo pro komika z Lanzarote v době, kdy začínal, nemyslitelné. Nebylo možné určit, která z jeho show bude přesně 1000.

Komik, herec a televizní moderátor ve své nejnovější roli se rozhodl tuto matematickou chybu proměnit ve ctnost a ""pro jistotu"" je plánuje všechny oslavit. Komik z Kanárských ostrovů Kike Pérez slaví své 1000. vystoupení novým turné ""Je to tisící?"". Ať už je to jeho aktuální 1000. show nebo ne, určitě to bude noc smíchu a dobrých časů.
"

Kategorie

Categoría del evento

Humor

Věk

Cena

Zkontrolujte prosím webové stránky akce/prodeje vstupenek

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Contenido
Logos React