LPA SURF CITY NO LIMIT 2023

Gran Canaria

Proběhlé akce

18 to 20 Kvě

Islas

Gran Canaria

Descripción del evento

"„Kanárské ostrovy, domov pro nejlépe přizpůsobené surfování
Druhý ročník LPA Surf City No Limit Fundación DISA se koná od 6. do 9. června na pláži Las Canteras, Las Palmas de Gran Canaria, Kanárské ostrovy.

Gran Canaria na Kanárských ostrovech a jeho hlavním městě, Las Palmas de Gran Canaria, opět hostí nejlépe přizpůsobené surfování současnosti s oslavou LPA Surf City No Limit Fundación DISA 2024, šampionátu v Parasurfing Spanish Cup of Španělská surfařská federace, od 6. do 9. června na pláži Las Canteras v oblasti Cícer. Po úspěchu svého loňského debutu se akce, na které se sejdou někteří z nejvýraznějších národních sportovců v této disciplíně, stane v roce 2024 jednou z nejvýznamnějších akcí přizpůsobeného surfování v Evropě.

Volný festival otevřený pro veřejnost od čtvrtka 6. června do neděle 9. června. Celý víkend volného času a živého sportu se stejnou filozofií: začlenění, integrace, zlepšování a veškerá podívaná na soutěžení na nejvyšší úrovni.
Všechny informace o tomto novém vydání LPA Surf City No Limit Fundación DISA 2024 jsou k dispozici na webových stránkách www.openlpa.surf a na oficiálních sítích akce (openlpasurfcity).

"

Kategorie

Categoría del evento

Sportovní

Věk

Cena

Tato akce je zdarma

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Contenido
Logos React