Rozalén en Gran Canaria

Gran Canaria

6 to 7 September

Islas

Gran Canaria

Descripción del evento

"Rozalén je zpět s bouřkou na pódiích naší země! Talentovaný hlas španělského popu a písničkářky přichází s novým albem, které má zazářit v roce 2024, a už nám dala ukázku ze svého velkolepého prvního singlu „Lo tengo claro“.

Na tomto netrpělivě očekávaném turné nás Rozalén vezme na vzrušující cestu novými písněmi tohoto projektu, pečlivě vytvořeného po dobu dvou let mezi pulzujícími studii v Madridu a Miami, pod pozornou produkcí Ismaela Guijarra. Umělkyně známá nadčasovými hymnami jako „La Puerta Violeta“ a „Vivir“ se ponoří do popových a kořenových melodií, které čerpají z národních a latinskoamerických vlivů. Výsledkem je fascinující fúze, kde současník přijímá autentické. Podle vlastních slov Rozalén: „Toto album je kaleidoskopem objetí a soubojů; odrazem let, kdy se jednoduchost a podstatnost stávají protagonisty“.

Každý z koncertů tohoto turné bude jako obvykle skvěle přeložen do znakového jazyka Beatriz Romero, tlumočnice Rozalén. Umělkyně tímto způsobem znovu potvrzuje svůj závazek k inkluzivní show, otevřené všem srdcím a uším, které se chtějí ponořit do její hudby."

Kategorie

Categoría del evento

Hudba

Věk

Cena

Zkontrolujte prosím webové stránky akce/prodeje vstupenek

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Contenido
Logos React