Famtàstic · Noches de Artes Gastronómicas

Lanzarote

Proběhlé akce

11 November 2023

Islas

Lanzarote

Descripción del evento

"
""Famtàstic · Noches de Artes Gastronómicas (večery gastronomického umění) na Lanzarote!
V rámci festivalu Famtàstic se na Lanzarote poprvé koná úspěšná akce Famtàstic · Noches de Artes Gastronómicas (Večery gastronomického umění). Připravte se na dva vzrušující večery v rámci této jedinečné kulturní show.

11/11 – (G)Astronomie (speciální prostorová)
Famtàstic 11. listopadu věnuje jeden ze svých večerů (G)astronomii a přibližuje nám poznání vesmíru prostřednictvím multidisciplinárního obsahu se speciální relací Spatial. Večer zahájí vždy tak charismatická vína, jako jsou ta, která nám nabízí Bodegas El Grifo (D.O. Lanzarote) a hudební set DJ Vamp, milovnice vinylových desek, z nichž při každé příležitosti dostává ty nejlepší hudební rytmy. Výběr krátkých filmů Interstellar spojuje zábavné a poučné, humor a drama, realitu a sci-fi. O gastronomickou nabídku se stará šéfkuchař, který jako nikdo jiný ve své kuchyni interpretuje tradice a místní suroviny, šéfkuchař restaurace Castillo de San José Pedro García Curbelo, který navrhl tři exkluzivní degustace inspirované vesmírem. Rapper Javidream představuje své nové album Strangers.

Co je Famtàstic?
Famtàstic je událost, která spojuje umění, gastronomii, hudbu a mnoho dalšího. Každý tematický večer nabízí jedinečnou kombinaci:
Audiovizuální obsah: Pečlivě vybrané národní a mezinárodní krátké filmy na téma večera.
Tři gastronomické degustace: Připravené šéfkuchaři zapálenými pro místní a udržitelnou kuchyni.
Živá vystoupení: koncerty, divadlo, představení a mnoho dalšího.
Hudební sezení: Kurátoři DJs a selektorů.
Další formy uměleckého vyjádření: Instalace, výstavy a projekce.
Famtàstic transformuje tyto nekonvenční kulturní projevy v kolektivní zážitek. Naše třetí vydání je věnováno oslavě kanárských brambor a zkoumání vztahu mezi gastronomií a astronomií.
Famtàstic · Noches de Artes Gastronómicas (večery gastronomického umění) na Lanzarote jsou vaší příležitostí prožít osobní kulturní zážitek. Komunikujte s umělci, poznejte ostatní účastníky a ponořte se do světa chutí, zvuků a kreativity. Nenechte si ujít tuto jedinečnou událost.
Získejte vstupenky a připojte se k oslavě kultury ve Famtàstic · Noches de Artes Gastronómicas (Večery gastronomického umění)!""
"

Kategorie

Categoría del evento

Gastronomie

Věk

Cena

Zkontrolujte prosím webové stránky akce/prodeje vstupenek

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Contenido
Logos React