MOVE. III Festival Internacional de las artes del movimiento en Canarias. Lanzarote

Lanzarote

Proběhlé akce

13 to 15 June

Islas

Lanzarote

Descripción del evento

"""Umění pohybu je i nadále jedním z vybraných způsobů, jak se spojit. Lidské bytosti vždy používaly rytmický nebo arytmický pohyb, aby se spojily s převládajícími projevy každé doby, od tanců spojených s přesvědčením o ochraně a obětování Matce Zemi až po naši současnost, ve které se tak či onak projevuje v lidských bytostech a vytváří identity spojené se styly pohybového umění.

Pohybová umění nadále rozšiřují své disciplíny stále modernějším způsobem. Stranou nezůstává ani nejklasičtější verze nejnáročnějších a klasických stylů, v nichž umělce určuje disciplína různých škol.

V posledních desetiletích přebírají nejmodernější koncepty z nejklasičtějších oborů, přičemž dochází k posunu paradigmatu ve způsobu vnímání pohybového umění.

Tak vznikl MOVE CANARIAS, který slaví své čtvrté vydání v roce 2024, vystoupil na Lanzarote, Tenerife, La Gomera a El Hierro a snaží se ponořit do návrhů pohybového umění se zvláštním důrazem v tomto vydání na trénink a být vedoucí mezinárodní otevřený prostor zajímavý pro návštěvníky Kanárských ostrovů a místní obyvatele, který se nachází v různých městech na ostrovech, čímž dává návrhům pluralitní rozměr.
"""

Kategorie

Categoría del evento

Festival

Věk

Cena

Tato akce je zdarma

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Contenido
Logos React