Gran Canaria

LPA SURF CITY NO LIMIT 2023

9 to 11 June

Islas

Gran Canaria

Descripción del evento

"Kanárské ostrovy, domov pro nejlépe přizpůsobené surfování
Druhý ročník LPA Surf City No Limit Fundación DISA se koná od 9. do 11. června na pláži Las Canteras, Las Palmas de Gran Canaria, Kanárské ostrovy.

Gran Canaria na Kanárských ostrovech a jeho hlavním městě, Las Palmas de Gran Canaria, opět hostí nejlépe přizpůsobené surfování současnosti s oslavou LPA Surf City No Limit Fundación DISA 2023, mistrovství patřícího do Parasurfing Spanish Cup of Španělská federace surfování, od 9. do 11. června na pláži Las Canteras v oblasti Cícer. Po úspěchu svého loňského debutu se akce, na které se sejdou jedni z nejvýraznějších národních sportovců v této disciplíně, stane v roce 2023 jednou z nejvýznamnějších akcí přizpůsobeného surfování v Evropě.

Volný festival otevřený pro veřejnost od pátku 9. června do neděle 11. června. Celý víkend volného času a živého sportu se stejnou filozofií: začlenění, integrace, zlepšování a veškerá podívaná na soutěžení na nejvyšší úrovni.
Všechny informace o tomto novém vydání LPA Surf City No Limit Fundación DISA 2023 jsou k dispozici na webových stránkách www.openlpa.surf a na oficiálních sítích akce (openlpasurfcity).

Kategorie

Categoría del evento

Sportovní

Věk

Cena

Tato akce je zdarma

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO