Gala de Solistas de la Danza Clásica. Tenerife

Tenerife

Proběhlé akce

17 April 2024

Islas

Tenerife

Descripción del evento

"Ponořte se do jedinečného večera plného elegance: náš BALLET SOLOIST GALA. V tento výjimečný večer se k nám na pódiu připojí nejvýraznější tanečníci současné scény, aby nás uchvátili svou technikou, dovedností a vášní.

Primabaleríny zazáří v sólových představeních ikonických kousků jako ""Labutí jezero"", ""Don Quijote"", ""Louskáček"", ""Korzár"", ""Šeherezáda"", ""Chopiniana"", ""Esmeralda"" a ""Harlequinade"" a předvedou své talent a dává nám nezapomenutelnou show pro všechny milovníky umění a tance.

Naši sólisté pocházejí z prestižních baletních souborů z celého světa, uznávaných pro svou schopnost zprostředkovat příběhy a probouzet emoce prostřednictvím tance. Každý tanečník má svůj jedinečný hlas a na tomto galavečeru budete mít příležitost ocenit jejich individualitu, když vystoupí v sólech pečlivě vybraných tak, aby uchvátila a dotkla se našich srdcí.

Ať už jste nadšení pro tanec nebo poprvé objevujete toto krásné umění, naše Balet Solo Gala vám nabídne nezapomenutelný zážitek. Budete svědky dokonalého splynutí hudby, pohybu a uměleckého vyjádření, přenesete se do světa snů a intenzivních emocí.

Mimořádná příležitost ponořit se do toho nejlepšího klasického baletu."

Kategorie

Categoría del evento

Tanec

Věk

Cena

Zkontrolujte prosím webové stránky akce/prodeje vstupenek

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Contenido
Logos React