Pepe Viyuela. Otoño Cultural CajaCanarias 2023

Tenerife

Proběhlé akce

11 November 2023

Islas

Tenerife

Descripción del evento

"Pepe Viyuela studoval dramatické umění a začal hrát parodie s předměty a beze slov. Jeho první televizní vystoupení bylo v Un, dos, tres… responda otra vez como humorista (Un, dos, tres… odpovědět znovu jako komik), kde položil svou slavnou otázku: ""Ale, co je tohle?"" Jeho nejznámější scénka, ve které byl uvězněn skládací židlí, bude připomenuta na této události kulturního podzimu CajaCanarias 2023.

Tento milovník kina, divadla a televize je viceprezidentem nevládní organizace Payasos Sin Fronteras (Klauni bez hranic) a čestným členem nevládních organizací Amigosdela Tierra a Saniclown. Hrál Filemóna ve dvou příbězích Mortadelo y Filemón, které byly zfilmovány: La gran aventura de Mortadelo y Filemón (Velké dobrodružství Mortadela a Filemóna) (2003) a Mortadelo y Filemón. Misión: salvar la tierra (Mise: zachránit Zemi) (2008).

V divadle se zúčastnil festivalu klasického divadla Mérida a mimo jiné si zahrál v divadelní verzi „El pisito“ (Malý byt). Ve své televizní roli je Viyuela dobře známá pro svou roli Chema Martínez v seriálu „Aída“.
"

Kategorie

Categoría del evento

Humor

Věk

Cena

Zkontrolujte prosím webové stránky akce/prodeje vstupenek

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Contenido
Logos React