NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

Cocodrilo Park

Cocodrilo Park Zoologické zahrady na Gran Canaria
Cocodrilo Park Zoologické zahrady na Gran Canaria
Cocodrilo Park Zoologické zahrady na Gran Canaria

Výukový program s krokodýly v Agüimes

Krokodýlí park se nachází na jihovýchodě ostrova Gran Canaria, blízko Agüimes. Nabízí úžasné představení s krokodýli, během které jsou krokodýli naživo krmeni, ukazuje se, jakou mají sílu v čelistech, zatímco jeden ze zaměstnanců se prochází s mládětem, které si diváci mohou pohladit. Představení má především vzdělávací charakter, používá se pro vysvětlení zvyků těchto zvířat, která kdysi žila s dinosaury. Vzhledem k tomu, že se jedná o soukromé centrum pro odchyt zvěře, peníze ze vstupného jsou plně na péči o zvířata.

Zoo s plazy na Kanárských ostrovech

V krokodýlím parku žije více než 300 nilských krokodýlů měřících až pět metrů. Park tak nabízí jedinečnou sbírku na Kanárských ostrovech. Kromě tygrů, jelenů a hadů tu najdete papoušky, kteří mají také svoje vlastní představení. A pokud návštěvníci chtějí chvíli krmit opice, mohou v restauraci zakoupit různé ovoce a banány. V úterý, ve čtvrtek a v neděli zoo nabízí bezplatný autobus, kde vyjíždí z nejturističtějšího centra Maspalomas.

Isla Gran Canaria

For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

PŘEJDĚTE NA WEB

ZJISTĚTE