NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

Maroparque

Maroparque Zoologické zahrady v La Palma
Maroparque Zoologické zahrady v La Palma
Maroparque Zoologické zahrady v La Palma

Jediná vertikální zoologická zahrada na Kanárských ostrovech

Maroparque je velmi originální zoologická zahrada. Nachází se nahoře na útesu Breña Alta, ve východní části ostrova La Palma, je to jediná vertikální zoologická zahrada na celých Kanárských ostrovech. Má velmi příjemné prohlídkové trasy ve stínu botanické zahrady. Cesta klesá svahem s dřevěnými mosty kamenitými stezkami. Nejzajímavější ale je, že prochází klecemi v ptáky, takže papoušci létají okolo návštěvníků.

Exotická zvířena na útesu v La Palma

V Maroparque najdete zajímavou kolekci zvířat z celého světa, jako je například japonská slepice s nádherným bílým a jemným peřím, díky kterému vypadá jako kdyby byla plyšová. Nebo malá opička s černou srstí a žlutými končetinami. Jsou tu dokonce albínští klokani, dále spousta ryb, ptáků, plazů a savců. To vše najdete v zoo s nádherným výhledem na útes. Rada: pokud si zarezervujete místo v restauraci na začátku prohlídky, po jejím skončení nebudete muset na jídlo čekat.

Isla La Palma

For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

PŘEJDĚTE NA WEB

ZJISTĚTE