NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

Rancho Texas Lanzarote Park

Rancho Texas Lanzarote Zoologická zahrada na Lanzarote
Rancho Texas Lanzarote Zoologická zahrada na Lanzarote
Rancho Texas Lanzarote Zoologická zahrada na Lanzarote

Jediná zoologická zahrada s bazény na Kanárských ostrovech

Na jihu ostrova Lanzarote se nachází Rancho Texas Lanzarote Park, jediná zoo s bazény. Je známá pod názvem Mořský korál. Jedná o rozsáhlou oblast s vodními atrakcemi pro dospělé i děti. V blízkosti se nachází bar a restaurace, kde si můžete po celý rok dopřát občerstvení. Zoologická zahrada nabízí dokonalý plán pro nezapomenutelný den: uvidíte mnoho divokých zvířat, užijete si show a osvěžíte se v bazénu a na tobogánech.

Vodní park na Lanzarote, kde můžete plavat s mořskými lvy

V Rancho Texas Lanzarote Park je možné si zaplavat s mořskými lvy, když zrovna nemají představení. Kromě toho v zahradě najdete také bílého tygra, jenž je součástí sbírky divokých zvířat. Také se zde pořádají aktivity pro děti v prostředí ‘Far West’ jako je jízda na pony, hledání zlata v indiánské vesnici nebo projížďky na kánoích. Je tu také celá řada restaurací nabízejících ale pouze rychlé občerstvení, Můžete také zavítat na představení kovbojů, kteří práskají bičem a točí lasem.

Isla Lanzarote

For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

PŘEJDĚTE NA WEB

ZJISTĚTE