NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

Cestování na
Kanárské ostrovy vlistopadu

Pokud cestuješ na Kanárské ostrovy v listopadu, ani si nevšimneš, že zima číhá za rohem. Můžeš si dál užívat moře, písku a nebe bez mráčku - ideálního pro milovníky astronomie- jako v kterýkoli jiný okamžik v roce.
Průměrná
teplota
24° C

9 h
slunečního svitu denně

Tento měsíc
ti doporučujeme…

1
Postavit se
na surf

Začíná sezóna vln a s ní nejlepší čas si zasurfovat v našich průzračných vodách. Odvaž se a přijmi výzvy, které má pro tebe připravené rozvlněné moře, nebo si vyzkoušej první lekce s instruktorem během svých listopadových prázdnin. Ani nepotřebuješ mít vlastní surf! Na ostrovech je mnoho služeb pro milovníky tohoto sportu zahrnující i pronájem vybavení. Jestli máme na ostrovech něčeho nadbytek, pak je to surfařské prostředí!

Surfařská místa
Oblasti na bodyboard
Školy

2
Objev barvy
kanárského
písku

Procházka po pláži…během tvých prázdnin v listopadu? Jasně! A ne pouze procházka: v tomto měsíci se také můžeš vykoupat a užít si slunce díky nejlepšímu podnebí na světě. Využij své návštěvy a objev dokonalou pláž. Bude to malá zátoka s černým pískem? Bude mít zlatavý písek a neuvěřitelnou barvu vody? Tak jako tak, čeká na tebe na Kanárských ostrovech, takže až si zabalíš kufry, nezapomeň na plavky a opalovací krém!

Pláže s bílým pískem
Pláže se zlatým pískem
Pláže s červeným pískem
Pláže s černým pískem

3
Mezinárodní
Festival
Draků

Každý listopad se na pláži El Burro ve Fuerteventura pořádá událost, která vybarví nebe radostí díky stovkám draků. Proč si nepřivezeš ten svůj a nepřidáš se k barevným návrhům účastníků?

Také ti doporučujeme objevit krásy Parque Natural de Corralejo, chráněného území, kde se nacházejí největší písečné duny Kanárských ostrovů: na severu, bílé písky omývané oceánem, na jihu, vulkanické odstíny písku.

Parque Natural de Corralejo
Fuerteventura

neopren
surfařské prkno