Centrum moderního umění Centro Atlántico de Arte Moderno (CAAM)

Cestujte světem kultury Afriky, Ameriky i Evropy

Toto významné muzeum se nachází v historické čtvrti Vegueta, v hlavním městě ostrova Gran Canaria, Las Palmas. Centrum moderního umění Centro Atlántico de Arte Moderno (CAAM) je centrem současného umění na Kanárských ostrovech. Jeho hlavním myšlenkou je propojit kritické myšlení a uměleckou kulturu ze tří kontinentů: Afriky, Ameriky a Evropy. Jeho obsáhlé sbírky tvoří obrazy, sochy, grafika, poštovní umění a zajímavé výstavní projekty, které se točí kolem této „trikontinentality“.

Výstavy s volným vstupem a obchodem

Toto umělecké centrum s volným vstupem pro všechny nabízí svým návštěvníkům kompletní program výstav a další informační projekty spojené se současnou kulturou. Jeho knihovna disponuje téměř 57 000 svazky knih specializujících se na umění a najdete zde rozsáhlou sbírku věnovanou africkému a latinskoamerickému umění a jeho tvůrcům. Je zde také obchod s širokou paletou publikací týkajících se různých oborů umění. Můžete si zde koupit knihy, pohlednice, bižuterii, tašky či jiné upomínkové předměty, které vám budu připomínat návštěvu tohoto výjimečného místa.

Wifi
Is accessible
Localidad
Las Palmas de Gran Canaria

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nefotografujte s bleskem. Mohly by poškodit umělecky a kulturně hodnotná díla.
- Používejte odpadkové koše a pokud možno vyhazujte již dříve vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Ve výstavních halách nejezte jídlo.
- Dávejte si pozor na batoh nebo tašku, abyste při pohybu nenarazili do žádného předmětu.
- Snažte se mlčet nebo mluvit potichu, abyste nerušili ostatní návštěvníky.
2
11
262
10045