NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

Námořní muzeum

Námořní muzeum v La Palma
Námořní muzeum v La Palma
Námořní muzeum v La Palma
Námořní muzeum v La Palma

Intenzivní a vzrušující cesta historií námořnictví

Námořní muzeum se nachází uvnitř lodi Santa Maria (Barco de la Virgen) na náměstí Plaza de La Alameda v Santa Cruz de La Palma, hlavním městě ostrova. Jedná se o přesnou repliky karavely Santa Maria vyrobené v roce 1940 během slavností Fiestas Lustrales. Od té doby se tato symbolická stavba stala jedním z nejvýznamnějších muzeí v La Palma. Uvnitř najdete sbírky předmětů námořních dějin, jako jsou navigační nástroje, modely nebo historicky cenné námořní mapy a dokumentace. Intenzivní a vzrušující shrnutí pěti století námořnictví.

Nejnavštěvovanější muzeum v La Palma

Jedinečnost prostoru, ve kterém se nachází, a velká historická hodnota jeho obsahu dělá námořní muzeum nejnavštěvovanějším muzeem v La Palma. Všechny informace jsou podrobně popsány v několika jazycích a rovněž je k dispozici průvodce, kterého ocení všichni návštěvníci, kteří chtějí poznat historii tohoto krásného muzea. Nabízí moderní a zrekonstruované zařízení s historickými předměty a zajímavými interaktivními prvky. Návštěva této lodi uvízlé v hlavním městě a procházka po palubě během objevování vzrušující historie je nezapomenutelným zážitkem.

Isla La Palma

For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

PŘEJDĚTE NA WEB
sí

sí

ZJISTĚTE