Loro Parque

Jedinečná show s kosatkami na Kanárských ostrovech
Loro Parque má jedinečnou show s kosatkami na Kanárských ostrovech. Nachází se v Puerto de la Cruz na severu ostrova Tenerife. Tato zahrada je známá svou show, u které každý popis je nedostačující. Během tohoto představení kosatky tancují do rytmu hudby a potápějí se v obrovské průzračné nádrži, ve které je možné vidět všechny jejich pohyby pod vodou. Salta a akrobatické kousky jsou tak mimořádné, že běžně voda šplouchá do prvních řad diváků. Show je tak nezbytnou zastávkou při návštěvě zahrady.
Největší kolekce papoušků na světě v Puerto de la Cruz
Mezinárodní proslulost si Loro Parque získal svou dokonalou sbírkou exotických ptáků. Najdete zde více než 300 druhů papoušků. Cílem Nadace Loro Parque je ochrana a zachování zvířat, kterým hrozí vyhynutí. Proto má park největší akvárium s tučňáky na světě, žije zde více než 250 tučňáků. Také zde najdete akvárium, kde ryby a žraloci plavou mezi korály, jen několik metrů od návštěvníků. A obrovských klecích odpočívají gorily, tygři a dokonce i mravenečníci. Za tuto obrovskou práci získala zahrada cenu Animal Embassy 2008, která se uděluje udržitelným a odpovědným zahradám.
Catering
Parking
Shows
Localidad
Puerto de La Cruz
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Používejte zařízení zodpovědně a podle pokynů centra.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
- Respektujte různé prvky veřejného mobiliáře (informační panely, zábradlí, sedadla, osvětlení atd.) a pečujte o ně.
Štítky
Etiquetas
1
9
54805 14
262
262
10045