Tenerife

Concierto de FADO de Beatriz Felício

Past event

03 November 2023

Islas

Tenerife

Descripción del evento

"„Hudba se narodila se mnou, nikdo z mé rodiny nezpívá. Fado nebyl druh hudby, který byl slyšet doma! Zpívám odjakživa, ale když mi bylo sedm let, viděl jsem show Amálie Rodrigues na RTP a poprvé jsem slyšel Fado. Rodiče mi řekli, že jsem stál uprostřed místnosti a snažil se zpívat, co jsem slyšel. Zpočátku nechápali můj vkus a mou touhu zpívat Fado, ale rychle jsem jim řekl, že chci být zpěvák Fado.“

V domech Fado, které začala navštěvovat o rok později, získala výuku od svých starších a vybrala si své skvělé reference: Amália Rodrigues, Fernanda Maria, Teresa Tarouca, Lucília do Carmo, Ana Moura a Carminho. Udělala tak své první kroky k tomu, co se mělo stát jejím vlastním stylem.

Dnes zpívá v několika známých Fado domech: Mesa de Frades, Parreirinha de Alfama, Casa de Linhares – Bacalhau de Mollho, Fado Menor… Vystupovala v televizních programech včetně „Uma Canção Para Ti“ v roce 2011, „Grande Prix de Fado“ a „The Voice Portugal“ v roce 2015 a na „Festival da Canção“ v roce 2017. Ve 23 letech jsou jejími velkými vášněmi psychologie a Fado. Beatriz dělí svůj čas mezi studia, domy Fado a koncerty.

Zpívá se svěžestí mladého hlasu a jednou nohou v tradici vytváří jedinečnou identitu, která je pouze její! Ztělesňuje blízkou budoucnost skvělého Fada i jeho tradiční kořeny.
"

Kategorie

Categoría del evento

Hudba

Věk

Cena

Zkontrolujte prosím webové stránky akce/prodeje vstupenek

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO