Tenerife

Los Mesoneros. Tour Europa'23

Past event

10 September 2023

Islas

Tenerife

Descripción del evento

Los Mesoneros je popová kapela, která vznikla ve Venezuele, ale v současné době sídlí v Mexiku. V mladém věku as několika písněmi na ulici se jim podařilo dostat se do vysoké rotace na hlavních rozhlasových stanicích ve své zemi a tvořit součást pulzující poprockové scény ve Venezuele. Později se svým debutovým albem „Indelible“ dosáhli čtyř nominací na Latin Grammy, čímž překonali rekord venezuelské kapely s největším počtem nominací v jedné edici.
Ve svém druhém albu ""Caiga La Noche"" se upevnili jako mezinárodní kapela, usadili se v Mexiku a dosáhli ""vyprodaného"" turné po Latinské Americe, Evropě a Spojených státech.
Po několika letech turné znovu vstoupili do studia a vydali „Pangea“, album, které navždy změnilo život Los Mesoneros díky jejich hitovým singlům „Te Lo Advertí“, „Pangea“ a „Últimas Palabras“ a pro jednou opět dosáhl dvou nominací na Latin Grammy.
Nedávno vydali dvě živá alba „Live Desde Pangea“ a „10 Años de Indeleble“, s další nominací na Latin Grammy s tím prvním, celkem sedm nominací za celou svou kariéru a překonali rekord v nejvyšší návštěvnosti streamování. koncert kapely z Venezuely s ""10 years of Indeleble"".
V roce 2022 a dosud v roce 2023 Los Mesoneros sdíleli několik ukázek toho, jaké bude jejich nové album, které vyjde v roce 2023, prostřednictvím písní „DOS“, „No Terminamos De Terminar“ ft. Big Soto, „Despidete Bien“, „Más Tuyo“ a jeho nejnovější singl „El Puesto Es Mío“.
Důležité:
Tato akce je pouze pro osoby starší 18 let.
Nezletilí do 16 let se mohou zúčastnit v doprovodu dospělé osoby.

Kategorie

Categoría del evento

Hudba

Věk

Cena

Zkontrolujte prosím webové stránky akce/prodeje vstupenek

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO