Anfi Tauro Golf

Golfové hřiště s inovativním designem na Gran Canaria

Anfi Tauro Golf je golfové hřiště s velmi zvláštním designem. Mezinárodně proslulí architekti Von Hagge, Smelek a Baril jej navrhli ve stylu Arizony. Hlavní roli hraje pouštní krajina v kombinaci se skalami a palmovými háji. Proto zde chybí tradiční rough a na jeho místě jsou oblasti z nahromaděného písku ozdobené kaktusy. Skutečně inovativní hřiště ležící v blízkosti Puerto Rico, na jihu ostrova Gran Canaria.

Zahrajte si golf s výhledem na údolí Tauro

Golfové hřiště Anfi Tauro Golf nabízí soutěžní hru vysoké úrovně. Většina jamek má šest výstupních tees a jsou tedy vhodné pro všechny hendikepy. Hřiště bylo slavnostně otevřeno v roce 2007. Pyšní se nádhernými výhledy na moře, zejména od jamky číslo 6, a zároveň se nachází ve stínu útesu údolí Tauro. Tréninkové hřiště je považované za jedno z nejlepších na ostrově Gran Canaria, neboť umožňuje hru z obou stran.

Even
72
Handicap
36
Hole number
18
Round time
4 horas
Buggy
Accomodation
Catering
Club rental
Parking
School
Pitching area
Putting green
Localidad
Mogán
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru.
- Používejte zařízení zodpovědně a podle pokynů centra.
2
258
13
262
10045