Casa de los Balcones

Historický skvost s balkony z rytého dřeva a typickým kanárským dvorem

V samém historickém centru městečka La Orotava na severu Tenerife se nachází architektonická perla 17. století s balkóny z rytého dřeva a zdobené květinami přitahující všechny pohledy. Uvnitř domu návštěvník nalezne nádherný kanárský dvůr s ukázkami typických uměleckých řemesel Kanárských ostrovů, od výroby vína přes výrobu krajek až po košíkářství. V různých pokojích Casa de los Balcones se lze naučit, jak se ručně vyrábějí tradiční produkty, a tak poznat, jak se žilo před dvěma sty roky.

Poznat tradice v několika panských domech

Před Casa de los Balcones lze navštívit Casa del Turista s úžasným výhledem na Teide hned z několika úhlů ze dvora. Casa del Turista také nabízí ukázku slavných pískových koberců, které se vyrábí u příležitosti každoročních oslav La Orotava. Dále je zde impozantní Casa Lercaro chlubící se slavnou kavárnou a restaurací, která vždy poslouží jako skvělé místo k panskému odpočinku.

Catering
Localidad
La Orotava
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Používejte zařízení zodpovědně a podle pokynů centra.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
- Respektujte různé prvky veřejného mobiliáře (informační panely, zábradlí, sedadla, osvětlení atd.) a pečujte o ně.
Štítky
Etiquetas
1
9
54805 14
262
262
10045